This website requires JavaScript.
Головна
Каталог продукції
Меню

Є запитання? Телефонуйте:

Прийом онлайн замовлень:
пн-нд: з 9.00 до 18.00

img

Умови використання сайту

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

1.     Використання сайту

Сайт https://torosgroup.com.ua/ керований ТОВ «МЕДТЕХНІКА ТОРОС» (далі - «Медтехніка Торос») дає згоду на перегляд і завантаження матеріалів цього сайту (далі - «Сайт») третіми особами - фізичними та / або юридичними особам (далі - "Користувач") в особистих некомерційних цілях, за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Користувачеві забороняється будь-яким чином змінювати, копіювати, стирати, зберігати, викачувати, поширювати, передавати, будь-які матеріали цього Сайту або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей.

2.     Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без жодних гарантій. Медтехніка Торос не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. Будь-яке інформаційне наповнення або послуги, що надаються через Сайт або в зв'язку з Сайтом, надаються на умовах «як є» без будь-яких гарантій і «в міру доступності». Медтехніка Торос залишає за собою право на власний розсуд змінювати або видаляти будь-яке інформаційне наповнення або послуги, пропоновані в рамках Сайту, а також у згадані в них продукти і ціни. У випадку з неактуальністю матеріалів і послуг на цьому Сайті Медтехніка Торос не зобов'язані оновлювати їх. Медтехніка Торос ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись будь-яким прямим, непрямим збитком від втрати прибутку, даних, вигоди, ділової репутації або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

3.     Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, Користувач погоджується з наданням достовірної і точної інформації про себе і свої контактні дані та приймаєте умови Угоди користувача. У результаті реєстрації Користувач отримує логін і пароль, за безпеку яких Користувач самостійно несе відповідальність. Користувач також несе відповідальність за всі дії під своїм логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних Користувач зобов'язується повідомити про це Медтехніка Торос.

4.     Зворотній зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на Сайті, Користувач несе відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Користувач погоджується, що будь-яке своє повідомлення Медтехніка Торос може видаляти без згоди на те Користувача, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Медтехніка Торос не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

5.     Повідомлення і розсилки

Медтехніка Торос може направляти Користувачеві повідомлення у відповідь на повідомлення (запити і скарги), спрямовані Користувачем через форму зворотного зв'язку і в процесі замовлення товарів і / або послуг, при управлінні замовленнями, видачі товарів, надання послуг. Медтехніка Торос здійснює передачу повідомлень у вигляді email-листів, повідомлень в Viber, Telegram, SMS-повідомлень.

Медтехніка Торос також може направляти Користувачеві інформаційні та маркетингові розсилки (новини, акції компанії, інформацію про акції, промокодом і знижки, персональні рекомендації, персональні знижки і пропозиції), які містять інформацію про товари і / або послуги, рекламні та комерційні пропозиції за такими товарами і / або послуг. Інформаційні та маркетингові розсилки здійснюються на основі Вашої згоди на умови зазначені в Угоді користувача при оформленні замовлення товарів і / або послуг через Сайт. Медтехніка Торос здійснює інформаційну та маркетингову розсилку у вигляді еmail-листів, повідомлень в Viber, Telegram, SMS-повідомлень, повідомлень в веб-браузері. Користувач може в будь-який момент відмовитися від отримання інформаційних та маркетингових розсилок, шляхом направлення повідомлення на електронну адресу:  toros.market@torosgroup.com.ua