This website requires JavaScript.
Головна
Каталог продукції
Меню

Є запитання? Телефонуйте:

Прийом онлайн замовлень:
пн-нд: з 9.00 до 18.00

img

Про компанію

Медтехніка “TOROS-MARKET” - це мережа фірмових магазинів та інтернет-магазин від українського виробника товарів медичного призначення ТМ «TOROS-GROUP».

Мережа магазинів медтехніки постійно розширює свої горизонти та скорочує шлях між українським виробником та покупцем. В медтехніках “TOROS-MARKET” великий асортимент бандажної продукції українського виробництва високої якості: пояси для спини, коректори постави, наколінники, бандажі для вагітних, бандажі для дітей.

Також асортимент магазину складає багато товарів для підтримки вашого здоров’я від провідних виробників і надійних постачальників з усього світу.

Мета нашої роботи — це підтримка здоров’я, лікування та реабілітація після захворювання або травми опорно - рухового апарату.

Ми відповідаємо за якість та надійність продукції, представленої в наших магазинах, зокрема за те, що товари несуть в собі лікувальний та оздоровчий намір клієнтам.


Мережа “TOROS-MARKET” має вагомі принципи, які допомагають нам будувати піраміду успіху:

  • Якість, безпечність та надійність.
  • Зворотній зв'язок із клієнтами.
  • Дотримання світових тенденцій та інновацій.
  • Відповідність продукції до міжнародних стандартів.
  • Щире бажання допомогти людям підтримувати динаміку свого життя.


Ми завжди стоїмо на боці наших клієнтів, заручаючись їх відгуками та зворотнім зв'язком, що дуже важливо. Завдяки вам, наша мотивація росте з кожним днем, тому що ми працюємо тільки на благо наших клієнтів та економіки України. Будьте здорові та бережіть одне одного!

З повагою, мережа магазинів Медтехніка “TOROS-MARKET”.

Ортопедичні бандажі під торговою маркою «TOROS-GROUP» успішно представлені і приносять користь не тільки в Україні, а і в інших країнах світу:
У Євразії:
Азербайджан
Азербайджан
Казахстан
Казахстан
Таджикистан
Таджикистан
Узбекистан
Узбекистан
У Європі:
Німеччина
Німеччина
Франція
Франція
У Сполучених Штатах Америки:
США
США