This website requires JavaScript.
Головна
Каталог продукції
Меню

Є запитання? Телефонуйте:

Прийом онлайн замовлень:
пн-нд: з 9.00 до 18.00

img

Співпраця

Медтехніка “TOROS-MARKET” - це мережа фірмових магазинів та інтернет-магазин від українського виробника товарів медичного призначення ТМ «TOROS-GROUP».

Мережа магазинів медтехніки постійно розширює свої горизонти та скорочує шлях між українським виробником та покупцем. В медтехніках “TOROS-MARKET” великий асортимент бандажної продукції українського виробництва високої якості: пояси для спини, коректори постави, наколінники, бандажі для вагітних, бандажі для дітей.

Крім великого асортименту бандажної продукції власного виробництва мережа пропонує товари для підтримки вашого здоров’я: товари для реабілітації, ортопедичні вироби, товари домашньої медтехніки та товари для краси і здоров'я від провідних виробників і надійних постачальників з усього світу.

Мета нашої роботи — це підтримка здоров’я, лікування та реабілітація після захворювання або травми опорно - рухового апарату.

Наше виробництво вирізняється своєю високо-технологічністю та досконалістю виробляємої продукції, що відповідає якості та надійність продукції представленої в наших магазинах, зокрема за те, що товари несуть в собі лікувальний та оздоровчий намір клієнтам, зручність та доступні ціни. Саме ці параметри надають можливість здійснювати успішну реалізацію нашої продукції по всій території України та за її межами.

Ми, як сучасна компанія, орієнтуємось на дуже широке коло клієнтів та споживачів з різносторонніми смаками, цілями та інтересами, завжди залишаємося відкритими і готові розглянути взаємовигідні пропозиції як з боку постачальників продукції, так і від потенційних партнерів в регіонах.

Якщо Ви постачальник продукції і зацікавлені у співпраці, то для початку переговорів нам необхідна інформація про Ваш товар, його характеристики, відмінності від конкурентів, приблизну частку на ринку і рентабельність, форму оплати, маркетингову підтримку, наявність виставкових зразків та ін.

Усі Ваші пропозиції надсилайте у «Відділ закупки» на електронну адресу: zakupka.medtehnika@torosgroup.com.ua

Якщо Ви зацікавлені в співпраці оптових закупівель, Ви хочете стати нашим регіональним представником або у Вас є будь-які пропозиції щодо побудови взаємовигідної роботи, то ми завжди будемо раді Вас почути.

Для регіональних представництв розроблено спеціальну партнерську програму, яка підтвердила свою успішність та використовується у багатьох містах України.

З питань оптових закупівель, великих індивідуальних замовлень та ін., звертайтеся у «Відділ оптових продажів» за електронною адресою: toros@toross.com.ua або за номером телефону +38 (050) 380 82 60.