Магазин:
+38 050 388 20 07
+38 068 302 78 82
Оптові продажі:
+38 044 495 71 68
+38 050 380 82 60
toros@toross.com.ua

Бандаж на колінний суглоб з ребрами жорсткості на шарнірах, неопреновий, тип 511

1224.00 грн
Тип 511
Доступні опції
Опис

Бандаж для колінного суглоба - призначення

У випадку необхідності фіксації колінного суглоба призначають використання спеціального ортопедичного виробу. Він зроблений з міцної, мало еластичної тканини - неопрену, який додає йому функціональної стабільності. Окрім цього, додаткову жорсткість бандажу придають вмонтовані в нього два ребра жорсткості, які розміщені з обох сторін суглобу, і обмежують рух елементів суглоба у внутрішню та зовнішню сторони відносно його вертикальної осі навантаження.

Жорстко закріплене коліно за допомогою бандажа відчуває менше навантаження, що допомагає його більш швидкому одужанню. Бандаж призначають як чоловікам, так і жінкам в період реабілітації після гіпсової пов'язки, для профілактики чи лікування захворювань колінного суглоба і м'язів, вивихів, пов'язаних з фронтальною нестабільністю,

Дія цього виробу - обмеження руху колінного суглобу при ушкодженнях зв'язок та м'язів, розміщених в його області, в процесі занять спортом й фізичних навантажень, надання легкої компресійної дії ушкодженим органам.

На що треба звернути увагу

Щоб ефект від застосування ортопедичного засобу був максимальним, треба бути уважним при його виборі. Головною характеристикою в цьому випадку є розмір, тобто обхват коліна, виражений у сантиметрах. За допомогою таблиці розмірів зробити це буде нескладно.

Існує 5 розмірів бандажів, кожному з яких відповідає, починаючи з мінімального до максимального, значення необхідного параметра у сантиметрах. Діапазон максимального та мінімального значень знаходиться у межах від 54 см до 36 см відповідно Тому кожен, кому знадобиться ортопедичний засіб з жорсткою посадкою, обов'язково знайде бандаж необхідного розміру.

На сторінках каталогу інтернет-магазину "Торос-Груп" (Київ) можна знайти, заказати та купити необхідний бандаж з жорсткими ребрами, який покаже позитивний вплив та оздоровчу дію на Ваш колінний суглоб.

Вибирайте та замовляйте для лікування й профілактики ортопедичний засіб - бандаж для колінного суглоба.

Де купити якісний виріб

Буде вірним рішенням купити бандаж на коліно (колінний суглоб) з ребрами жорсткості в інтернет-магазині "Toros-Group" (Київ), ціна буде доступною для покупців з різним рівнем доходу. Здійснення покупок в Інтернеті - це економія використання коштів та часу. На torosgroup.com.ua Ви зможете вибрати та придбати ортопедичні товари, компресійну білизну з Італії, білизну для вагітних та товари для схуднення.

Вибір можна зробити самостійно або за допомогою наших менеджерів, зателефонувавши їм за номерами, які вказані на нашому сайті. Є можливість надіслати питання, які з'явились під час здійснення покупок, за електронною поштою. Жодне питання не буде залишено без відповіді.

Заходьте на сторінку "Акції". Тут Вас чекають добрі новини - необхідні товари за більш приємною ціною. Вироби, які представлені на torosgroup.com.ua, є товарами високої якості. Про це свідчать позитивні відгуки наших покупців та сертифікати, видані міжнародними фахівцями з цієї сфери виробництва. Ми здійснюємо виготовлення ортопедичних засобів на протязі вже 18 років, тому маємо багатий досвід, який дозволяє нам випускати товари високої якості.

Інтернет-магазин "Торос-Груп" - це висока якість за доступними цінами.

Умови доставки та оплати

Доставка: Самовивіз, Кур'єром за адресою, Новою Поштою

Оплата: При отриманні, Безготівковий розрахунок, оплата картою на сайті

Відгуки (2)
Написати відгук
Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Акції
Quick View
Компресійні медичні профілактичні колготки для вагітних з компресією 13-15 мм рт.ст., 70 ден, тип 820 (чорний), 825 (беж)
Компресійні медичні профілактичні колготки для вагітних з компресією 13-15 мм рт.ст., 70 ден, тип 820 (чорний), 825 (беж)

Brand: Tiana (Тиана) Италия

Model: Тип 820-825

Ціна: 391.00 грн 560.00 грн

Производство: Италия

Срок годности: 5 лет


Беременность - прекрасное и радостное время в жизни каждой женщины. Именно в этот период в организме происходит много изменений и, к сожалению, не все они положительные. Во время беременности женщины часто замечают появление капиллярной сеточки и сосудистых «звездочек» на ногах. Это происходит за счет снижения уровня гормона эстрогена и увеличение уровня прогестерона (гормон желтого тела), которые влияют на стенки вен. Также надо отметить, что давление на вены малого таза значительно увеличивается, а вместе с этим увеличивается объем циркулирующей крови. Для того, чтобы избежать проявлений варикозного расширения вен всем беременным женщинам рекомендуется носить компрессионные колготки для беременных.

При регулярном ношении компрессионного трикотажа наблюдаются такие улучшения:
• кровь y венах не застаивается;
• снижается давление на стенки вен
• нормализуется отток крови от нижних конечностей;
• уменьшается нагрузка на сердце,
• снижается риск возникновения тромбоза;
• исчезает ощущение тяжести в ногах;
• значительно уменьшается усталость и отеки.

      
Компрессионные колготки для беременных нормализуют отток крови не только в нижних конечностях, ай в органах малого таза, предотвращая застой венозной крови. У беременных улучшается маточно-плацентарный кровоток.


     
Ежедневно носить компрессионный трикотаж рекомендуется с 5 месяца беременности и несколько месяцев после родов. Специальная вставка на колготах растет вместе с животиком будущей мамы и совершенно не сдавливает его.

Sale!
Quick View
Компресійні медичні профілактичні гольфи з компресією 13-15 мм рт.ст., 70 ден, тип 840 (чорний), тип 845 (беж)
Компресійні медичні профілактичні гольфи з компресією 13-15 мм рт.ст., 70 ден, тип 840 (чорний), тип 845 (беж)

Brand: Tiana (Тиана) Италия

Model: Тип 840-845

Ціна: 232.00 грн 332.00 грн

Состав: 20% лайкра, 80% полиамид

Производство: Италия

Срок годности: 5 лет

 

Компрессионные медицинские профилактические гольфы с компрессией 13-15 мм рт.ст. назначают при следующих факторов риска: избыточный вес, наследственная предрасположенность, работа сидя или стоя с малой активностью.

 

Рекомендуемые при употреблении противозачаточных препаратов, плоскостопия, курильщикам, поясничном остеохондрозе и при длительных поездках за рулем.

 

Компрессионный профилактический трикотаж с компрессией 13-15 мм рт. ст. незаменим для женщин, которые носят высокие каблуки, испытывают усталость и отечность голеней вечером, а также ночные судороги.

  По данным врачей флебологов, всем женщинам начиная с 35-летнего возраста рекомендуется носить компрессионный трикотаж, так как со временем вены теряют свою эластичность.

     

Это идеальный выбор для тех, кто всегда хочет быть в тонусе.

 

К тому же современные технологии позволяют производить компрессионный трикотаж с гладкой текстурой, благодаря чему это выглядит очень модно и привлекательно.

 

Помните!

Ношение компрессионного трикотажа - это лучшая профилактика варикозного расширения вен.


Sale!
Quick View
Компресійні медичні профілактичні колготки з компресією 13-15 мм рт.ст., 70 ден, Тип 800 (чорний), тип 805 (беж)
Компресійні медичні профілактичні колготки з компресією 13-15 мм рт.ст., 70 ден, Тип 800 (чорний), тип 805 (беж)

Brand: Tiana (Тиана) Италия

Model: Тип 800-805

Ціна: 413.00 грн 517.00 грн

Состав: 20% лайкра, 80% полиамид

Производство: Италия

Срок годности: 5 лет


Компрессионные медицинские профилактические колготки с компрессией 13-15 мм рт.ст., 70 ден назначают при следующих факторах риска: избыточный вес, наследственная предрасположенность, работа сидя или стоя с малой активностью.

Рекомендуемые при употреблении противозачаточных препаратов, плоскостопия, курильщикам, поясничном остеохондрозе и при длительных поездках за рулем. Компрессионный профилактический трикотаж с компрессией 13-15 мм рт. ст. незаменим для женщин, которые носят высокие каблуки, испытывают усталость и отечность голеней вечером, а также ночные судороги.

По данным врачей флебологов, всем женщинам начиная с 35-летнего возраста рекомендуется носить компрессионный трикотаж, так как со временем вены теряют свою эластичность.

Это идеальный выбор для тех, кто всегда хочет быть в тонусе. К тому же современные технологии позволяют производить компрессионный трикотаж с гладкой текстурой, благодаря чему это выглядит очень модно и привлекательно.

Помните!
Ношение компрессионного трикотажа - это лучшая профилактика варикозного расширения вен.

Sale!