Магазин:
+38 050 388 20 07
Оптові продажі:
+38 050 380 82 60
toros@toross.com.ua

Коректор осанки

Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 строрінок)
Коректор осанки

Призначення ортопедичного корсету

Ортопедичний корсет покликаний фіксувати певний відділ хребта, розвантажувати, стабілізувати й випрямляти спину. Дані вироби поділяються на:

 • тверді й напівтверді;
 • попереково-крижові, грудопоперекові, грудні (до грудних безпосереньо відносять коректори постави).

Коректор осанки (реклінатор) використовують при сколіозі та сидячій роботі. Правильне положення хребта є запорукою гарного самопочуття та здоров'я людини. Навіть найменше порушення в діяльності опорно-рухового апарату може мати небажані наслідки. Неправильна постава позначається на неестетичному вигляді людини, а також негативно впливає на функціонування внутрішніх органів та систем організму. Завдяки правильному розподілу впливу такого корсету, відбувається істотне вирівнювання й виправлення хребта.

Застосування коректорів для спини проводиться за наступною схемою:

 • перший тиждень - 20-30 хвилин на день, поступово збільшуючи час до 2 годин на день;
 • з кожним наступним тижнем час збільшується ще на годину;
 • період профілактики (лікування) триває п'ять тижнів;
 • 2 - 4 місяці застосування корсету з метою виправити спину та перемогти сколіоз можливе лише у випадку статичних навантажень: перегляд телебачення, читання літератури, преси або під час сидячої роботи;
 • по закінченню терміну профілактики (лікування) використовувати ортопедичний коректор варто, кожні 9 - 12 днів зменшуючи час на годину.

Перед використанням корсета рекомендується проконсультуватися у лікаря.

Ортопедичні вироби для правильної постави

Інтернет-магазин Торос-Груп пропонує замовити і купити (ціна фіксована для всіх населених пунктів України: Київ, Суми і т.д.) медичний корсет для виправлення осанки спини від українського виробника. Каталог компанії містить опис, зображення та відгуки на запропоновану продукцію. Серед наведених товарів можна обрати корсети при сутулості різної жорсткості та кольору для дорослих й дітей.

Реклінатор має жорсткі пластини, які відводять плечі назад, завдяки чому вирівнюється спина. Процес носіння - безболісний і не викликає дискомфорту. Коректори постави створено з міцних еластичних матеріалів, які витримують довготривале навантаження і щоденну експлуатацію.

Завдяки більш складним виробам, можлива корекція грудного відділу хребта. Грудопоперековий коректор задіює всі м'язи, що впливають на правильну осанку. Окремі моделі оснащено магнітами, з метою здійснення профілактичної функції для зняття больових відчуттів зі спини, поясниці. Проте, такий корсет протипоказаний людям з підвищеним тиском.

РеклІнатор здатний виправити легку форму сколіозу або невелику деформацію верхньої частини хребта виключно у комплексі з фізичними вправами. Особливо продуктивним використання корсету буде, якщо почати носити його якомога раніше. Якщо у дитини виявлено подібну проблему, важливо вчасно почати використання коректора осанки, оскільки в юному віці проблеми з хребтом виправити (за можливості) значно легше.

Де в Києві можна замовити і купити лікувальний пояс, у якого висока якість і не висока ціна

Інтернет-магазин Торос-Груп (Київ) пропонує замовити і купити (ціна фіксована для всіх міст України: Львів, Житомир, Одеса) ортопедичний коректор для осанки при сутулостойі та сколіозі, з метою не лише виправити поставу, але й зміцнити м'язи спини та грудної клітини.

Замовити пояс лікувальний можна будь-яким зручним способом:

 • зателефонувавши за вказаними на сайті контактами;
 • написавши електронного листа;
 • онлайн, на сайті інтернет-магазину.

Сплачуйте покупки зручним для Вас способом: готівкою чи безготівковим розрахунком.

Пропонуємо доставку:

 • за допомогою самовивозу або кур'єра (Київ);
 • Новою Поштою по всіх регіонах країни.

Постійним клієнтам пропонуємо взяти участь в акціях і отримувати бонусні бали. Співпрацюємо з роздрібними й оптовими покупцями.