Магазин:
+38 050 388 20 07
+38 068 302 78 82
Оптові продажі:
+38 044 495 71 68
+38 050 380 82 60
toros@toross.com.ua

Післяпологові і допологові бандажі

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 строрінок)
Післяпологові і допологові бандажі

Універсальні бандажі до і після пологів

Бандаж - це виріб медичного призначення, який має безліч корисних властивостей й рекомендован для того, щоб носити у до- та післяпологовий період майбутнім мамам, які ведуть активний спосіб життя. Бандаж - це ефективний спосіб розвантажити м’язи спини, зняти навантаження на ноги, покращити мікроциркуляцію крові та зменшити болісні відчуття у поперековому відділку спини та ніг.

Лікарі рекомендують вдягати цей ортопедичний пояс, починаючи з двадцятого тижня вагітності, а у випадку багатоплідної вагітності - з шістнадцятого. Важливо звернути увагу на те, що бандаж не носиться на протязі всієї доби, потрібно обов’язково робити перерви кожні три години щонайменше на тридцять хвилин, та знімати виріб на ніч.

У післяпологовий період бандаж ефективно знімає напругу м’язів і відновлює тонус передньої черевної стінки, зменшує навантаження на післяопераційний шов після кесаревого розтину, допомагає підтримати та стабілізувати спинні м’язи. Так само, як і у дородовому періоді, ортопедичний виріб потрібно знімати на деякий час кожні дві-три години заради якнайшвидшого відновлення м’язів спини. Носиться бандаж після пологів на протязі 1-2 місяців, в окремих випадках та у разі ускладнень, за рекомендацією лікаря, використання виробу може продовжуватися до 4-6 місяців.

Купити до- і післяпологовий бандаж для вагітних можна, відвідавши інтернет-магазин ортопедичних виробів «Toros-Group», на сайті якого вказана ціна виробника й актуальна вартість виробу.

Користь до- та післяпологових бандажів

Під час носіння бандажу знижується ризик кровотоку в нирках, зменшується вірогідність виникнення варикозного розширення вен, знижується тиск на судини черевної порожнини та загроза передчасних пологів. Бандажі від компанії «Торос-Груп» мають властивість розтягуватися з ростом живота, завдяки запасу еластичності тканини, з якої вони вироблені. Регулювання розміру й сили затягування виробу відбувається за допомогою застібок, на яких розташовані липучки, без його зняття.

Після пологів універсальний бандаж слід повернути таким чином, щоб ширша його частина виконувала фіксацію живота, а менша - скріплялася на спині, сприяючи відновленню фігури. Пояс допомагає підтягувати живіт і поступово зменшує кількість розтяжок на ньому.

Важливо правильно обрати бандаж за складом тканини та розміром:

  • тканина, з якої він зроблений, має бути еластичною, пропускати вологу та повітря;
  • розмір визначається за об’ємом нижньої частини тулуба, під животом.

Не намагайтеся придбати пояс, менший за розміром, з надією на схуднення в найближчий час, оскільки цього може не статися настільки швидко, як би Вам того хотілося, і під час носіння Ви будете відчувати певний дискомфорт.

Як і всі вироби медичного призначення, носіння бандажу має протипоказання й потребує попередньої консультації лікаря.

Ортопедичні вироби від компанії «Торос-Груп»

Інтернет-магазин компанії-виробника «Торос-Груп» пропонує купити бандаж до- і після пологів з найкращим співвідношенням "ціна-якість" у місті Київ, або з доставкою у Харків та інші міста України, вартість продукції доступна кожному. Виробник вже майже двадцять років розроблює й виготовляє продукцію ортопедичного призначення, і є лідером на ринку України у цьому напрямку. Всі вироби компанії сертифіковані за міжнародними стандартами якості й мають попит не тільки в українського споживача, але й за кордоном - у країнах Європи та США.

«Торос-Груп» гарантує якість продукції та швидке відправлення замовлень. У разі виникнення будь-яких питань Ви можете розраховувати на професійну консультацію, зателефонувавши за номерами, вказаними на сайті torosgroup.com.ua.