Магазин:
+38 050 388 20 07
Оптові продажі:
+38 050 380 82 60
toros@toross.com.ua

Бандажі підтримуючі

Показано з 1 по 26 із 26 (всього 1 строрінок)
Бандажі підтримуючі

Бандажі підтримувальні

Постійні навантаження на опорно-руховий апарат призводять до виникнення болю в суглобах та хребті людини, які обмежують рух, викликають спазми м’язів й призводять до хронічних хвороб. Хворобу, як відомо, набагато простіше попередити, ніж лікувати. Саме тому фахівці в області ортопедії, хірургії й неврології рекомендують носити бандаж.

Якщо лікар порекомендував Вам одягати ортопедичний виріб, потрібно підійти до цього питання відповідально, не боячись стати об’єктом насмішок. Конструкція бандажу надійна, легка та майже не видима для сторонніх людей, які ніколи не здогадаються про Вашу хворобу. Бандажі від виробника «Торос-Груп» не тільки ледве помітні під одягом, а й комфортні, безпечні і є такими, що відповідають усім вимогам до товарів медичного призначення. Бандажі компанії виготовляються з еластичних, " дихаючих" матеріалів

Ортопедичні вироби здатні виконувати різноманітні функції. За допомогою бандажів та корсетів можна запобігати розвитку захворювань, утримувати хребет у вертикальному положенні, знімати навантаження з грудних й поперекових хребців.

Усі ортопедичні вироби підбираються індивідуально, залежно від ділянки тіла, на яку вони впливатимуть, зросту та об’єму. Серед модельного ряду підтримуючих бандажів кожен виріб виконує свою функцію, вирізняється конструкцією й має лікувально-профілактичний вплив на певну ділянку тулуба.

Види підтримувальних конструкцій

Придбати підтримувальний бандаж та отримати консультацію від кваліфікованого представника компанії можна, відвідавши інтернет-магазин компанії «Торос-Груп» або авторизовану точку продажу. Серед різноманітних підтримуючих корсетів Ви знайдете наступні бандажі для чоловік та жінок:

  • для фіксації грудної клітини;
  • проти пахової, поперекової, пупкової грижі;
  • на попереково-крижовий відділ хребта;
  • для підняття тяжкості;
  • коригуючий, для рівної постави;
  • пояс для схуднення.

Ортопедичні бандажі полегшують больовий синдром, допомагають загоюватися швам після хірургічного втручання та формувати рубець, розгружують м’язи, попереджують розвиток післяопераційної грижі, знімають навантаження з хребта та багато іншого. Дія корсету залежить від обраної моделі та поставленої цілі.

Після того, як було обрано бандаж, потрібно дотримуватися декількох правил, щоб одужання було швидким та комфортним. Корсети, які носяться на тулубі, обов’язково одягаються лежачи на повному видиху, й таким чином, щоб ребра жорсткості розташовувалися вздовж тіла. Перевірити, чи правильно вдягнуто бандаж, можна за допомогою долоні, яку потрібно просунути під нього. Якщо долоня проходить з невеликим трудом, але при цьому не відчувається дискомфорту, значить, виріб одягнуто правильно, і він буде виконувати свою основну функцію.

Ви дізналися, як обрати ортопедичний виріб і як його правильно одягати, тепер Ви можете бути впевнені, що у Вашого організму є надійна підтримка.

Надійні ортопедичні товари від виробника «Торос-Груп»

Компанія-виробник ортопедичних товарів «Торос-Груп» займає одне з перших місць в Україні у напрямку виготовлення виробів медичного призначення. Всі товари компанії пройшли обов’язкову сертифікацію в Україні та за її межами й відповідають міжнародним стандартам якості. Ортопедичні вироби «Торос-Груп» обирають люди з проблемами опорно-рухового апарату не тільки в Україні, а й в Європі та Америці.

Продукція виробника дозволяє досягнути найкращих результатів, оскільки виробляється з урахуванням вимог людей, які потребують допомоги у лікуванні та реабілітації організму. Купуючи ортопедичні бандажі у магазині виробника, Ви можете розраховувати на кваліфіковану консультацію представника компанії, яку можна отримати за телефонами, розміщеними на сайті, або відвідавши салон-магазин «Торос-Груп».