Магазин:
+38 050 388 20 07
+38 068 302 78 82
Оптові продажі:
+38 044 495 71 68
+38 050 380 82 60
toros@toross.com.ua

Бандаж на зап'ястку

Бандаж для лучезапястного суглоба неопреновий Тип 500
Бандаж изготовлен из неопрена премиум класса, поэтому имеет умеренную фиксацию и в то же время не ограничивает естественную подвижность сустава. Продуманный дизайн с застежками на липучку позволяет легко закрепить бандаж, обеспечить плотное прилегание изделия к лучезапястному суставу, создать комфортную компрессию, ускорить процесс заживления, уменьшить боль, улучшить эластичность связок и гибкость сустава. Действие: Легкая фиксация, компрессия и стаб..
Банд...
Ціна: 292.00 грн
Бандаж для лучезапястного-сустава з фіксацією великий пальця тип 553
Действие: Обеспечивает надежную фиксацию и компрессию лучезапястного сустава и сустава большого пальца. Уменьшает боль и отек благодаря согревающему и микромассажному действию. Съемная пластина из алюминия позволяет увеличить или уменьшить жесткость фиксации. Улучшает кровоснабжение участка, способствует снятию отека, воспаления. ПОКАЗАНИЯ: Бандаж применяется при травмах лучезапястного сустава или сустава большого пальца кисти, при растяжениях связок, артроз..
Действие: Обе...
Ціна: 379.00 грн
Бандаж для променево-зап'ясткового суглоба компресійний Тип 559
• Застосовується в реабілітаційний період при побутових і спортивних травмах для фіксації і стабілізації променево-зап'ясткового суглоба, а також для профілактики розтягнень і вивихів, при артрозах і артритах. • Підтримка променево- зап'ясткового суглоба при підвищених навантаженнях. • Щільна фіксація і підтримка променево-зап'ясткового в безпечному, ортопедично правильному положенні. • Компресійні вироби відновлюють відтік лімфи з пошкоджених тканин, швидко і ефективно з..
• Застосовується в ре...
Ціна: 312.00 грн
Бандаж для променево-зап'ясткового суглобу з ребром жорсткості універсальний (дитячий розмір) Тип 552 0
Розмір 0 Обхват зап'ястя: 13-15 см • Фіксація і стабілізація кистьового суглоба і зап'ястя. • Фіксація дистальної 1/3 передпліччя. • Період ранньої реабілітації після гіпсової пов'язки з іммобілізацією кисті і променево-зап’ястного суглоба, травм і операцій дистального відділу передпліччя. • Неускладнені переломи кісток передпліччя на стадії утворення кісткової мозолі. • Пошкодження зв'язок, забиті місця променево-зап’ястного суглоба. СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: • Надягают..
Розмір 0 Обхват зап'яс...
Ціна: 203.00 грн
БАНДАЖ ДЛЯ ПРОМЕНЕЗАП'ЯСТКОВОГО СУГЛОБА (НЕОПРЕНОВИЙ), тип 550
Действие:Легкая фиксация, компрессия и легкая стабилизация лучезапястного сустава, тепловое и микромассажное воздействие.Показания:Период реабилитации после гипсовой повязки, травм и операций без осложнений с иммобилизацией кисти и лучезапястного сустава.Застарелые повреждения связок. Профилактика повреждений суставов и мышц при занятии спортом, физических нагрузках.Противопоказания:Местные заболевания кожи, необходимость жесткой фиксации.Применение:Надевается непосредст..
Действие:Легкая фиксация, ...
Ціна: 321.00 грн
Бандаж для променезап'ясткового суглоба з ребром жорсткості тип 552
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/TK32ZRZP3gM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>Действие:Фиксация и стабилизация кистевого сустава и запястья.Фиксация дистальной 1/3 предплечья.Период ранней реабилитации после гипсовой повязки с иммобилизацией лучезапястного сустава и кисти, травм и операций дистального отдела предплечья, лучезапястного сустава и костей запястья.Н..
<iframe width="560" hei...
Ціна: 233.00 грн
Бандаж для фіксації великого пальця руки Тип 554
  ДІЯ: Бандаж забезпечує стабілізацію та іммобілізацію великого пальця, обмежуючи згинання та розгинання при травмах та вивихах. Анатомічна форма ортезу забезпечує оптимальний комфорт при щоденному використанні. Ребро жорсткості надійно фіксує палець та попереджує ускладнення. Виготовлений з міцного  гіпоалергенного  дихаючого матеріалу для максимального комфорту.  24 cmДоречно використовувати у якості альтернативи гіпсової ло..
  ДІЯ: ...
Ціна: 249.00 грн
Бинт еластичний медичний з текстильною застібкою 1,5 м
довжина - 1,5 метра висота - 8 см Бинт еластичний медичний з текстильною застібкою Призначення:Призначений для профілактики і лікування варикозного розширення вен, вивихів, розтягнень, набряків, хронічного тромбофлебіту та інших травматичних ускладнень. Умови зберігання:Зберігати при кімнатній температурі, оберігаючи від дії прямого сонячного проміння і вологи. Не використовувати після закінченнятерміну придатності. Склад сировини:бавовна-55%, поліефір-37%, лате..
довжина - 1,5 ...
Ціна: 79.00 грн
Бинт еластичний медичний з текстильною застібкою 3 м
довжина - 3 метра висота - 8 см Бинт еластичний медичний з текстильною застібкою Призначення:Призначений для профілактики і лікування варикозного розширення вен, вивихів, розтягнень, набряків, хронічного тромбофлебіту та інших травматичних ускладнень. Умови зберігання:Зберігати при кімнатній температурі, оберігаючи від дії прямого сонячного проміння і вологи. Не використовувати після закінченнятерміну придатності. Склад сировини:бавовна-55%, поліефір-37%, латекс-8%...
довжина - 3 ме...
Ціна: 99.00 грн
Еластичний бинт з кліпсою
Эластичный бинт используется в целях профилактики и лечения травматических повреждений, варикозного расширения вен, хронических тромбофлебитов, в реабилитационный период после операций на сосудах. Ширина и длина дает возможность максимально покрыть травматическую зону одним бинтом. При производстве бинта используется окрученная (закрытая) латексная нить, которая предупреждает аллергическую реакцию кожи.     розміры эластичного бинта:   Ширина  - 80мм...
Эластичный бинт исполь...
Ціна: 26.00 грн
Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 строрінок)
Бандаж на зап'ястку

Бандаж на зап’ястку

Променевозап'ястний суглоб (зап'ястка) щодня зазнає великі навантаження. Наша кисть покликана постійно виконувати всілякі роботи, побутові та професійні. Якщо зап'ястка слабка, або схильна до різного роду запалень, пошкоджень, травм, слід задуматися про носіння спеціального ортопедичного пристосування, що фіксує кисть. Фіксатор, який надягається на променезап'ястковий суглоб, призначається для лікувальних та профілактичних цілей, для захисту від травм, навантажень, інших впливів.

Призначення зап'ясткових бандажів

Люди, чиї кисті (зап’ястя) рук постійно зазнають серйозних навантажень, знаходяться в постійному русі, обов'язково повинні носити фіксатори промене-зап'ясткових суглобів. Це, перш за все, спортсмени (штангісти, тенісисти, акробати, інші). Постійно працюють кисті піаністів, скрипалів, художників, будівельників, водіїв, швачок і багатьох інших. Крім того, в зону ризику входять люди зі спадковою схильністю до суглобових недуг, а також ті, які травмували кисті своїх рук.

Всім перерахованим категоріям людей показано носіння ортеза для промень-зап'ясткового суглоба, часто - з фіксацією великого пальця для виключення небажаних рухів, забезпечення суглобу стану спокою. Також бандаж на променезап'ястковий суглоб показаний пацієнтам, які перенесли операційне втручання на кисті. Пристосування має невелику вагу, не заважає водним процедурам, обслуговуванню себе, іншим діям, допомагає швидшому відновленню функціональності суглоба.

Різноманітність виробів

Виробники медичних товарів випускають вироби для кистей, що розрізняються між собою призначенням та конструкцією:

 • жорстко фіксуючі суглоби;
 • знижуючі рухливість суглобів;
 • захищаючі від великих навантаженнях;
 • післяопераційні (зігріваючі, стимулюючі, відновлюючи);

Завдяки нашому інтернет-магазину, бандаж на променезап'ястковий суглоб різних розмірів, типів фіксації, матеріалу виготовлення можна купити у містах Одеса, Львів, Київ (ціна низька й доступна всім потребуючим лікування або профілактичних дій категоріям населення України).

У нас Ви маєте можливість придбати ортопедичні фіксатори, бандажі для:

 • промене-запясних суглобів (неопренові) з легкою фіксацією;
 • луче-зап'ясних з фіксацією великого пальця;
 • промене-зап'ясних, з ребрами жорсткості (ортези).

Особливості виробів

Усі вироби зроблені з високотехнологічного, довговічного, міцного, приємного до тіла матеріалу, який не викликає роздратування шкіри, добре відводить вологу. Для виготовлення бандажів використовується щільна еластична тканина. В ортезі можуть бути додані різноманітні металеві та пластикові ребра, відмінно регулюючі ступінь фіксації й амплітуду рухів суглоба.

Ортези з успіхом замінюють гіпсові пов'язки. Фіксатори зі зручними застібками та липучками (їх називають супортами) носять люди, які страждають артритами або артрозами.

Бандаж на зап'ястку пропонує наш інтернет магазин (ціна від виробника), його може купити вся Україна: Київ, Запоріжжя, Одеса, Львів, Івано-Франківськ. Миколаїв, Дніпро та інші міста і села. Онлайн-ресурс представляє компанію Торос-Груп, яка виробляє якісну ортопедичну продукцію. На наших віртуальних полицях Ви знайдете всі розміри (для будь-яких обсягів кисті) ортопедичних фіксаторів: XS, S, M, L, XL, XXL, а також універсальні вироби, обсяг яких регулюється застібками та липучками. Ми запропонуємо Вам конструкції, зроблені спеціально для правої руки або спеціально для лівої руки.

Вибір фіксатора кисті на сайті компанії Торос-Груп

Перед тим, як купувати пристосування (бандаж, ортез, супорт) на зап'ясть, рекомендується проконсультуватися з лікарем, який допоможе визначитися з рівнем фіксації та тривалістю носіння фіксатора. Ми запропонуємо Вам високоякісні, зовні привабливі вироби, виконані з натуральних, стійких в носінні та при пранні, гіпоалергенних матеріалів.

Правильно підібрані ортопедичні вироби для променезап'ясткових суглобів:

 • ефективно знімають больові відчуття;
 • позбавляють від набряків;
 • не допускають загострення суглобових недуг;
 • покращують стан хворого;
 • підвищують функціональність кисті руки.

Інтернет-магазин Торос-Груп пропонує Вам тільки сертифіковану продукцію, яка супроводжується гарантіями якості, надійності, довговічності.

Всі замовлення виконуються нами максимально швидко, приймається будь-який вид оплати (готівкою при отриманні, безготівковий розрахунок, банківської карткою на нашому сайті). Товар доставляється кур'єром за вказаною адресою або перевізником Нова пошта. Можливий самовивіз.

Будьте здорові!