Магазин:
+38 050 388 20 07
Оптові продажі:
+38 050 380 82 60
toros@toross.com.ua

Бандаж на руку

Показано з 1 по 16 із 16 (всього 1 строрінок)
Бандаж на руку

Коли використовувати бандаж

Помірно зафіксувати руку, при необхідності, можна за допомогою бандажу (косиночної пов’язки). Зазвичай рука потребує фіксації за допомогою бандажу при переломі, вивиху ліктьового суглобу, захворюваннях суглобів верхніх кінцівок, у період відновлення після травм або оперативного втручання, для надання невідкладної допомоги у випадку травмування.

Допомога та реабілітація

Бандаж фіксує орган в анатомічно правильному положенні, якщо він зламаний, що дозволяє зменшити хворобливі відчуття. Він знімає м’язове напруження, зменшує набряк травмованої ділянки, що сприяє прискоренню зростання кісток та відновленню м’язів, а також допомагає уникнути ускладнень під час реабілітації зламаної кінцівки.

Пов’язки розрізняються за розміром, залежним від довжини передпліччя. Вони мають петлю для великого пальця руки і карабін, що дозволяє регулювати довжину ремінної стрічки, передбачена можливість додаткової фіксації на талії за допомогою поясу. Можна використовувати для будь-якої сторони тіла. Виготовлений бандаж на руку з поліефіру. Роблять також бандажі сітчасті, що дозволяє тілу дихати. Надягають бандаж на тіло або на білизну. Протипоказаннями можуть бути тільки захворювання шкіри в місцях, де вона торкається бандажу.

Інтернет-магазин виробника Торос-Груп (Україна) пропонує бандажі для рук для дорослих та дітей

Компанія Торос-Груп є провідним виробником ортопедичних виробів в Україні. З 2016 року компанія отримала сертифікат про реєстрацію своєї торгової марки для країн Євросоюзу, має торгові представництва в інших країнах світу. На сайті компанії можна придбати різні ортопедичні вироби, компресійну білизну, бандажі та спеціальну білизну для вагітних.

Можна вибрати і купити підтримуючий бандаж для зламаної руки, а також інші бандажі в місті Київ й інших містах України: передивіться сторінки нашого інтернет-магазину, тут вас чекає якісний товар і приваблива ціна. Зробити замовлення на нашому сайті й отримати товар безпосередньо від виробника - це зручно та вигідно.