Магазин:
+38 050 388 20 07
+38 068 302 78 82
Оптові продажі:
+38 044 495 71 68
+38 050 380 82 60
toros@toross.com.ua

Бандаж на руку

Бандаж для руки підтримувальний /Косиночна пов'язка/ тип 610
Штрих-код производителя:  EAN/Manufacturer BARCODE: розмір 1 /Size 1:  4820114081827, розмір 2 /Size 2:  4820114081834, розмір 3 /Size 3:  4820114081841 Действие: Умеренная фиксация верхней конечности, акромиально-ключичного сочленения, лопатки,разгрузка плечевого сустава. Показания: Период реабилитации после гипсовой повязки с иммобилизацией верхней конечности, после травм и операций плечевого сустава,плеча, предплечья, лучезапяс..
Штрих-код произв...
Ціна: 209.00 грн
Бандаж для руки підтримуючий  косиночна пов'язка (дитячий розмір) Тип 610 0
Розмір 0Довжина передплічя: 18-24 см •  Помірна фіксація верхньої кінцівки, акромiально- ключичного зчленування, лопатки, розвантаження плечового суглоба. •  Період реабілітації після гіпсової пов'язки з іммобілізацією верхньої кінцівки. •  Після травм і операцій плечового суглоба, плеча, передпліччя, променево- запястного суглоба, кисті. •  Забиті місця, часткові пошкодження зв'язок плечового суглоба і акромiально-ключичного зчленуванн..
Розмір 0Довжина пе...
Ціна: 209.00 грн
БАНДАЖ ДЛЯ РУКИ ПІДТРИМУЮЧИЙ З ФІКСАТОРОМ (КОСЫНОЧНАЯ ПОВ'ЯЗКА), тип 611
Розмір 0Довжина передпліччя: 18 - 24 см •  Помірна фіксація верхньої кінцівки, акромiально- ключичного зчленування, лопатки, розвантаження плечового суглоба. •  Період реабілітації після гіпсової пов'язки з іммобілізацією верхньої кінцівки. •  Після травм і операцій плечового суглоба, плеча, передпліччя, променево- запястного суглоба, кисті. •  Забиті місця, часткові пошкодження зв'язок плечового суглоба і акромiально-ключичного зчленуван..
Розмір 0Довжина пе...
Ціна: 276.00 грн
БАНДАЖ ДЛЯ РУКИ ПІДТРИМУЮЧИЙ З ФІКСАТОРОМ (КОСЫНОЧНАЯ ПОВ'ЯЗКА), тип 611
Действие: Умеренная фиксация верхней конечности, акромиально-ключичного сочленения, лопатки,разгрузка плечевого сустава. Показания: Период реабилитации после гипсовой повязки с иммобилизацией верхней конечности, после травм и операций плечевого сустава,плеча, предплечья, лучезапястного сустава, кисти. Ушибы,частичные повреждения связок плечевого сустава и акромиально-ключичногосочленения, локтевого сустава, кисти. Вывихи плеча. Противопоказания: Местные заболев..
Действие: Умеренн...
Ціна: 276.00 грн
Бандаж для фіксації пальців лівої/правої руки Тип 557
СКЛАД СИРОВИНИ: дубльоване  полотно - "велюр"-80%, неопрен-20%, 1 ребро жорсткості.ПРИЗНАЧЕНЕ ВИКОРИСТАННЯ:•  Бандаж призначений для стбілізаціі 2-3-4-5 пальців руки (при використанні додаткових шин), крім великого.•  Медичний виріб виготовляється окремо для лівої і правої руки.•  Шина, що моделюється, дозволяє надавати потрібну форму.•  Ремінь, що здатний охоплювати,  додатково фіксує і забезпечує необхідний ступінь компресії на кисті руки.СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:• Над..
СКЛАД СИРОВИНИ: дубльоване...
Ціна: 264.00 грн
Бандаж для фіксації пальців руки універсальний неопреновий Тип 556
•  Бандаж виготовлено з неопрену, без використання латексу, завдяки цьому має ефективну теплоізоляцію і дозволяє регулювати ступінь компресії.•  В медичному виробі передбачено дві кишені для ребра жорсткості для фіксації конкретного пальця і з певного боку долоні.•  Медичний виріб є універсальним: може застосовуватися на будь-який розмір кисті, на ліву і на праву руки.колір: чорнийСКЛАД СИРОВИНИ: неопрен-100%, 1 ребро жорсткості.розмір: універсальнийПРИЗНАЧЕНЕ ВИКОРИСТАННЯ:• Засто..
•  Бандаж виготовлено...
Ціна: 275.00 грн
Бандаж для фіксації пальця універсальний Тип 555
СКЛАД СИРОВИНИ: дубльоване полотно - "сітка" -95%, біфлекс -5%, 1 ребро жорсткості.ПРИЗНАЧЕНЕ ВИКОРИСТАННЯ:• Застосовується для фіксації II-V пальців, крім великого, на ліву і праву руку, а також на будь-яку сторону кисті руки.• Бандаж фіксує п'ястно-фалангових і міжфалангові суглоби пальців.• Бандаж укомплектований алюмінієвої шиною, яка дозволяє моделювати необхідну форму і положення суглоба.• Бандаж містить додаткові ремені для обвідної фіксації на пальці.• застосовується при гострих і хроніч..
СКЛАД СИРОВИНИ: дубльоване...
Ціна: 250.00 грн
Бандаж неопреновий на плече роз'ємний (ліво + правосторонній) Тип 613
Ціна указана за пару.Бандаж Торос-Груп изготовлен из неопрена премиум класса, без использования латеска, благодаря этому имеет превосходную теплоизоляцию. Внутренняя ячеечная сторона удерживает влагу, в ячейках, и препятствует скольжению, поэтому Ваши занятия спортом с поясом Toros-Group Sport будут максимально комфортными. Эффект сауны влияет на разогрев кожи, улучшение кровообращения и активизацию обменных процессов в клетках и тканях. За счет этого, жировые отложения начинают усилен..
Ціна указана за пару.Бан...
Ціна: 294.00 грн
Бинт еластичний медичний з текстильною застібкою 1,5 м
довжина - 1,5 метра висота - 8 см Бинт еластичний медичний з текстильною застібкою Призначення:Призначений для профілактики і лікування варикозного розширення вен, вивихів, розтягнень, набряків, хронічного тромбофлебіту та інших травматичних ускладнень. Умови зберігання:Зберігати при кімнатній температурі, оберігаючи від дії прямого сонячного проміння і вологи. Не використовувати після закінченнятерміну придатності. Склад сировини:бавовна-55%, поліефір-37%, лате..
довжина - 1,5 ...
Ціна: 79.00 грн
Бинт еластичний медичний з текстильною застібкою 3 м
довжина - 3 метра висота - 8 см Бинт еластичний медичний з текстильною застібкою Призначення:Призначений для профілактики і лікування варикозного розширення вен, вивихів, розтягнень, набряків, хронічного тромбофлебіту та інших травматичних ускладнень. Умови зберігання:Зберігати при кімнатній температурі, оберігаючи від дії прямого сонячного проміння і вологи. Не використовувати після закінченнятерміну придатності. Склад сировини:бавовна-55%, поліефір-37%, латекс-8%...
довжина - 3 ме...
Ціна: 99.00 грн
Еластичний бинт з кліпсою
Эластичный бинт используется в целях профилактики и лечения травматических повреждений, варикозного расширения вен, хронических тромбофлебитов, в реабилитационный период после операций на сосудах. Ширина и длина дает возможность максимально покрыть травматическую зону одним бинтом. При производстве бинта используется окрученная (закрытая) латексная нить, которая предупреждает аллергическую реакцию кожи.     розміры эластичного бинта:   Ширина  - 80мм...
Эластичный бинт исполь...
Ціна: 26.00 грн
Косиночна пов'язка з сітчастого матеріалу для дітей Тип 610 0 С
Косыночная повязка /Бандаж на руку поддерживающий/ изготовлен из сетчатого материала (летний вариант) Действие:Умеренная фиксация верхней конечности, акромиально-ключичного сочленения, лопатки,разгрузка плечевого сустава.Показания:Период реабилитации после гипсовой повязки с иммобилизацией верхней конечности, после травм и операций плечевого сустава,плеча, предплечья, лучезапястного сустава, кисти.Ушибы,частичные повреждения связок плечевого сустава и акромиально-ключич..
Косыночная повязка /Бандаж...
Ціна: 209.00 грн
Показано з 1 по 12 із 19 (всього 2 строрінок)
Бандаж на руку

Коли використовувати бандаж

Помірно зафіксувати руку, при необхідності, можна за допомогою бандажу (косиночної пов’язки). Зазвичай рука потребує фіксації за допомогою бандажу при переломі, вивиху ліктьового суглобу, захворюваннях суглобів верхніх кінцівок, у період відновлення після травм або оперативного втручання, для надання невідкладної допомоги у випадку травмування.

Допомога та реабілітація

Бандаж фіксує орган в анатомічно правильному положенні, якщо він зламаний, що дозволяє зменшити хворобливі відчуття. Він знімає м’язове напруження, зменшує набряк травмованої ділянки, що сприяє прискоренню зростання кісток та відновленню м’язів, а також допомагає уникнути ускладнень під час реабілітації зламаної кінцівки.

Пов’язки розрізняються за розміром, залежним від довжини передпліччя. Вони мають петлю для великого пальця руки і карабін, що дозволяє регулювати довжину ремінної стрічки, передбачена можливість додаткової фіксації на талії за допомогою поясу. Можна використовувати для будь-якої сторони тіла. Виготовлений бандаж на руку з поліефіру. Роблять також бандажі сітчасті, що дозволяє тілу дихати. Надягають бандаж на тіло або на білизну. Протипоказаннями можуть бути тільки захворювання шкіри в місцях, де вона торкається бандажу.

Інтернет-магазин виробника Торос-Груп (Україна) пропонує бандажі для рук для дорослих та дітей

Компанія Торос-Груп є провідним виробником ортопедичних виробів в Україні. З 2016 року компанія отримала сертифікат про реєстрацію своєї торгової марки для країн Євросоюзу, має торгові представництва в інших країнах світу. На сайті компанії можна придбати різні ортопедичні вироби, компресійну білизну, бандажі та спеціальну білизну для вагітних.

Можна вибрати і купити підтримуючий бандаж для зламаної руки, а також інші бандажі в місті Київ й інших містах України: передивіться сторінки нашого інтернет-магазину, тут вас чекає якісний товар і приваблива ціна. Зробити замовлення на нашому сайті й отримати товар безпосередньо від виробника - це зручно та вигідно.