Магазин:
+38 050 388 20 07
Оптові продажі:
+38 050 380 82 60
toros@toross.com.ua

Бандаж на коліно

Показано з 1 по 21 із 21 (всього 1 строрінок)
Бандаж на коліно

Як вберегти коліна

На колінний суглоб зазвичай припадають найбільші навантаження, не тільки коли людина важко працює, або активно займається спортом, але й в повсякденному житті, особливо - при наявності зайвої ваги. Це призводить до передчасного зношення суглобів, тому захворювання цієї частини тіла чи травмування - не рідкість. Поновити функцію колінного суглобу допоможе бандаж на коліно. Показаннями для використання є післяопераційне відновлення, видужування після травм, відчуття нестабільної ходи, вальгусна деформація колін, болі при артритах та артрозах, значне навантаження на суглоби.

Як обрати бандаж

Треба знати, що наколінники розділяються на декілька груп.

  • Еластична підтримка з трикотажу забезпечує легку та середню фіксацію, має добрий зігрівальний ефект, застосовується при легких травмах або запаленнях суглобів.
  • Наколінники, що мають отвір, краще фіксують колінну чашечку й обмежують зайву рухливість коліна.
  • Бандаж, що має бокові шини, обмежує бокові рухи суглобу, якщо бокові зв’язки пошкоджені, а також використовується для профілактики вальгусних деформацій. Роз’ємний бандаж легко відрегулювати по розміру.
  • Наколінники для тих, хто займається спортом, мають, перш за все, захисну функцію і попереджають можливі травми.

Обираючи бандаж, необхідно правильно вибрати потрібний розмір, щоб наколінник не дуже перетискав ногу й добре тримав суглоби.

Де купити

Ортопедичний бандаж на коліно можна купити в магазині провідного виробника ортопедичних виробів Торос-Груп (Україна, Київ), де завжди діє приваблива ціна, можна замовити бандаж на колінний суглоб (бандаж коліна) через інтернет-магазин з таких міст, як Одеса, Харків та інші, до будь-якого міста України - Харкова, Львова, Одеси товар доставить Нова Пошта, вартість доставки залежить від міста призначення. Ви можете придбати в нашому магазині такі ортопедичні вироби, як наколінники та бандажі на плечовий пояс чи руку, підтримуючі бандажі для вагітних та коригуючу білизну вигідно й швидко, бажана покупка варта затрачених коштів.