Магазин:
+38 050 388 20 07
Оптові продажі:
+38 050 380 82 60
toros@toross.com.ua

Бандаж на голеностоп

Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 строрінок)
Бандаж на голеностоп

Призначення бандажу на голеностоп

Спорт, туризм, активний відпочинок, високі підбори та багато іншого може спричинити пошкодження нижніх кінцівок. Найбільш схильним до отримання травм є голеностопний суглоб. Травми суглоба бувають різної тяжкості, а відповідно, методи лікування та реабілітації голеностопа бувають різні. На допомогу прийдуть спеціальні фіксуючі або компресійні вироби для голеностопа.

До таких виробів відносяться бандаж, еластичний бинт, компресійні шкарпетки і т.п. Такі ортопедичні вироби на гомілковостопний суглоб використовують, щоб:

 • стимулювати кровообіг в суглобі;
 • попередити появу набряків, гематом;
 • підтримувати м'язи під час серйозних навантажень;
 • фіксувати суглоб під час носіння взуття (після оперативного втручання на суставі);
 • використовувати під час реабілітації зв'язок, сухожиль після розривів і переломів.

Перш, ніж обрати той чи інший вид ортопедичного виробу для голеностопа, рекомендується проконсультуватися з лікарем стосовно того, якими саме мають бути вид, розмір, жосткість фіксатора, а також стосовно терміну і правил його безпечного використання.

Асортимент фіксаторів для голеностопа від компанії Toros-Group

Інтернет-магазин Toros-Group пропонує замовити цілодобово в будь-якому місті України: Київ, Львів та інших населених пунктах й купити на голеностоп еластичний бандаж, ціна якого абсолютно помірна, скориставшись структурованим онлайн-каталогом. Компанія успішно просуває на ринку України компресійні й ортопедичні товари вітчизняного (Торос-Груп) та італійського (Тіана) виробника. Підприємство більш ніж 18 років успішно реалізує ортопедичний продукт (еластичний бандаж на голеностоп), вартість якого гідна високої якості.

Гомілковостопний бандаж клієнти можуть замовити самостійно (на спортивні тренування, туристичні походи, при нескладних побутових розтяжках м'язів і т.д.), або придбати за призначенням лікаря, з метою лікування і профілактики захворювань різного роду.

Асортимент ортопедичної продукції для гомілковостопного суглоба, запропонованої компанією Toros-Group, поділяється на категорії:

 • ортез - фіксує суглоб, фиконує профілактичну і лікувальну функції при вивихах, розтягненнях, допомагає знімати набряки, полегшити навантаження на гомілковостопний суглоб і ахіллесове сухожилля;
 • шкарпетки та гольфи компресійні - сприяють оперативному виведенню молочної кислоти з м'язів, тим самим зменшуючи час для відновлення організму. Поліпшують циркуляцію крові в стопі і запобігають проявам набряків;
 • гомілковостопний бандаж - захищає суглоб від перевантажень і пошкоджень та запобігає зношуванню хрящових тканин.

Завдяки спеціальному в'язанню з еластичних волокон та інноваційним технологіям виробництва, вироби:

 • мають підвищену зносостійкість;
 • забезпечують відведення зайвої вологи з поверхні шкіри, залишаючи ноги сухими;
 • створюють дихаючий ефект;
 • забезпечують протимікробну дію;
 • знімають запалення при носінні ортеза.

Придбати гомілковостопний бандаж за принципом: вартість - демократична, якість - європейська

Наш інтернет-магазин представляє онлайн-каталог, в якому гомілковостопний бандаж Ви знайдете в широкому асортименті. Замовити і купити якісний гомілковостопний бандаж, ціна якого Вас приємно здивує, Ви можете в будь-якому місті України: Київ, Львів, Одеса та ін. Для цього достатньо зробити замовлення на сайті torosgroup.com.ua або в магазин роздрібної торгівлі в Києві: пр-т Перемоги, 123.

Доставка та оплата здійснюються зручним клієнту способом, попередньо узгодженим з нашим консультантом.