Магазин:
+38 050 388 20 07
Оптові продажі:
+38 050 380 82 60
toros@toross.com.ua

Бандажі для суглобів

Показано з 1 по 59 із 59 (всього 1 строрінок)
Бандажі для суглобів

Захворювання суглоба: як з цим боротись

Уникнути проблем з суглобами майже неможливо. Кожен з нас хоч раз у житті підвертав ногу, розтягував зап’ястя або отримував переломи. З віком все частіше непокоять болі і набряки в суглобах внаслідок таких захворювань, як артрит, артроз та інші. Всі ці проблеми приводять до обмеження рухливості та втрачання якості життя. На допомогу хворим суглобам прийде бандаж.

Що таке бандаж

Слово бандаж прийшло в нашу мову з французької, й означає бинт або лікувальний пояс. Призначення різних бандажів - це фіксація та невеличкий тиск на хворий суглоб, що забезпечує останньому спокій і підтримку. Використовується ортопедичний виріб, зазвичай, після травм, операцій та для профілактики захворювань суглобів при великих навантаженнях. Їх часто використовують люди, що займаються спортом або виконують важку фізичну роботу.

Різновиди бандажів

Найчастіше зустрічаються бандажі для колінного та ліктьового суглобів, але ще бувають вироби для зап’ястку, голеностопу та плечей. Гомілковостопний суглоб завжди страждає від високих навантажень, так само як і колінний. Щоб хода була легкою і безболісною, варто при виникненні проблем з цими суглобами звернутись до лікаря, а як допоміжний засіб обрати бандаж.

Де купити бандаж для суглобів

Компанія Торос-Груп вже вісімнадцять років поспіль займається виробництвом ортопедичних виробів. Продукція компанії знаходить збут не тільки на батьківщині, а й у інших країнах світу. Продукція Торос-Груп відповідає європейським стандартам якості, асортимент постійно оновлюється, персонал переймає нові технології.

Компанія Торос-Груп (Київ, Україна) пропонує звернути увагу на інтернет-магазин бренду, замовити через каталог та купити у зручному режимі необхідний Вам бандаж для суглобів, вказана роздрібна вартість - це ціна виробника. Доставка можлива у будь-яке місто країни - як до відділення Нової Пошти, так і за вказаною адресою. Вартість кур’єрської доставки бандажа для суглобів в місті Київ - сорок п’ять гривень, але при замовленні товару на суму понад 2000 гривень товар привезуть безкоштовно.