Магазин:
+38 050 388 20 07
+38 068 302 78 82
Оптові продажі:
+38 044 495 71 68
+38 050 380 82 60
toros@toross.com.ua

Бандажі для шийних хребців

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 строрінок)
Бандажі для шийних хребців

Здоров'я шийного відділу

Досить часто при невдалому повороті голови, при довготривалому навантаженні, травмах або у післяопераційному періоді рухливість шиї може значно обмежитися і виникає необхідність у використанні бандажу. Бандаж для шийних хребців використовують в ортопедії для профілактики та лікування захворювань верхнього відділу хребта. Застосовують бандаж (шину Шанца), щоб зафіксувати шийні хребці, тим самим позбавити шийний відділ від болю, дискомфорту, та стимулювати процеси відновлення.

Застосування

Бандаж для шиї (шина Шанца) застосовується як для дорослих, так і для дітей. Іноді лікарі призначають носіння шини немовлятам при родових черепно-спинальних травмах, при лікуванні кривошиї, при деяких формах дитячого церебрального паралічу, а також для використання в післяопераційному та реабілітаційному періоді. Підтримка забезпечить нормалізацію кровообігу голови та шиї, розвантаження хребців, зв’язок та м’язів в області шиї, плечового поясу.

Шина Шанца для дорослих застосовується після травм та операцій, при симптомах порушення кровообігу по артеріям хребта, порушеннях тонусу м’язів, больовому синдромі в області шиї, остеохондрозі, а також в комплексному лікуванні головних болей та запаморочення.

Бандаж необхідно правильно одягти для максимального ефекту. Занижена частина повинна знаходитися під підборіддям. Ширина повинна бути відрегульована по розміру шиї, але не перетискати тканини. Між шиєю та шиною повинен проходити палець.

Торос-Груп на варті здоров'я

Магазин ортопедичних виробів пропонує придбати бандаж для шийних хребців для немовлят, дітей і дорослих. Компанія Торос-Груп є провідним виробником ортопедичних виробів в Україні. Продукція цього бренду допомагає у відновленні після травм, операцій, відіграє важливу роль у профілактиці захворювань опорно-рухової системи.

Замовити і купити бандаж для шийного відділу хребта (шийний бандаж) можна, звернувшись в інтернет-магазин нашої компанії з будь-якого міста - Дніпро, Одеса, Киїів й інші, повна вартість сплачується як готівкою, так і за допомогою банківських переказів, вигідна ціна гарантована, доставка товару в будь-яке місто відбувається транспортною компанією Нова Пошта, а по місту Київ можлива кур'єрська доставка.

Покупка того варта, якщо сталася шийна травма чи хвороба.