Магазин:
+38 050 388 20 07
+38 068 302 78 82
Оптові продажі:
+38 044 495 71 68
+38 050 380 82 60
toros@toross.com.ua

Аплікатори для одягання компресійного трикотажу

Аплікатор EzyAs для одягання компрессійних панчох (батлер)
EzyAs - унікальний пристрій, розроблений щоб допомогти при одяганні компресійних панчох та одягу. Аплікатор для ручного одягання полегшує застосування широкого діапазону компресійних виробів на ногу пацієнта та допомагає особам, які мають поганий баланс і труднощі в діставанні стопи. Швидко та легко використовувати з комфортом та контролем. Практичний для застосування. Компактний, легка вага, зручний для подорожей. Призначений для застосування з Аплікаторами Ez..
EzyAs - унік...
Ціна: 1400.00 грн
Аплікатор EzyAs для ручного одягання компрессійних панчох
EzyAs - унікальний пристрій, розроблений щоб допомогти при одяганні компресійних панчох та одягу. Аплікатор для ручного одягання полегшує застосування широкого діапазону компресійних виробів на ногу пацієнта та допомагає особам, які мають поганий баланс і труднощі в діставанні стопи. Швидко та легко використовувати з комфортом та контролем. Практичний для застосування. Компактний, легка вага, зручний для подорожей. Призначений для застосування з Аплікаторами Ezy-As б..
EzyAs - унікальний...
Ціна: 1200.00 грн
Комплект: Аплікатор EzyAs для одягання компрессійних чулок + Аплікатор для ручного одягання
EzyAs – уникальное устройство, разработанное чтобы помочь при одевании компрессионных чулок и одежды. Аппликатор ручного одевания облегчает применение широкого диапазона компрессионных изделий на ногу пациента и помогает лицам, которые имеют плохой баланс и трудности в извлечении стопы. Быстро и легко использовать с комфортом и контролем. Практичный для применения. Компактный, легкий вес, удобный для путешествий. Предназначен для применения с Аппликаторами Ezy-As любог..
EzyAs – уникальн...
Ціна: 2600.00 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 строрінок)
Аплікатори для одягання компресійного трикотажу