Магазин:
+38 050 388 20 07
Оптові продажі:
+38 050 380 82 60
toros@toross.com.ua

Бандаж на лікоть

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 строрінок)
Бандаж на лікоть

Бандаж на лікоть

Популярним засобом для лікування та профілактики травматичних, хворобливих, відновних станів ліктьового суглоба є бандаж на лікоть (ліктьовий фіксатор). Частіше за все травми локтя супроводжують спортсменів та людей, які ведуть активний спосіб життя (мандрівники, екстремали). Ортопедичний виріб підтримує пошкоджену ділянку, знімає больові синдроми, допомагає в лікуванні та відновленні суглоба.

В інтернет-магазині компанії "Торос-Груп" вся Україна (Київ, Львів, Одеса, Миколаїв, Херсон, Дніпро) може купити ліктьовий бандаж (ортопедичний виріб для для ліктьового суглоба), ціна - помірна й доступна всім верствам населення.

Цілі використання ортопедичного засобу

Наш магазин ортопедичних виробів пропонує найсучасніший сертифікований ліктьовий бандаж (фіксатор для ліктьового суглоба). Ціна бандажа для ліктя помірна й адекватна високій якості виробу. Головне призначення фіксатора – за допомогою різних регуляторів, спиць, шарнірів, пластин забезпечувати спокійний стан, недопущення будь-яких рухів ліктьового суглоба. Використовуючи досить комфортний в носінні пристрій, зроблений з еластичних матеріалів, які щільно охоплюють суглоб, надійно тримають бандаж на руці, можна обійтись без накладання гіпсу.

Вироби з ортопедичною дією бувають різної конструкції та різноманітного призначення. Еластичні конструкції виконують розвантажувальні, фіксуючі, оберігаючі хворий ліктьовий суглоб функції. Матеріалом служить еластичний трикотаж, щільно обтискаючий та стабілізуючий пошкоджений суглоб. Є спеціальні ортези, які використовують в разі тяжких травм ліктьової ділянки. Пристрої жорстко фіксують суглоб.

Компанія «Торос-Груп» - виробник ортопедичних виробів - пропонує мешканцям всієї України (Києва, Львова, Одеси, Івано-Франківська, Броварів) купити бандаж ліктьовий по найнижчій ціні.

Які бувають ліктьові бандажі

Для лікування і профілактики захворювань і травм ліктьових суглобів виробляються різноманітні види бандажів. Для професійних спортсменів, які отримали легкі травми, щоб не припиняти тренування, випускаються ортези зі знеболювальною, підтримувальною та зберігаючою, охороняючою дією.

Вироби з лікувальними та профілактичними функціями відрізняються один від одного своєю конструкцією. Дуже популярні реабілітаційні ортопедичні вироби, які використовуються після операції на ліктьовому суглобі.

Більшість моделей бандажів на лікоть виготовляють з використанням інноваційних технологій та матеріалів, вони відрізняються надійностю, тривалим терміном служби, практичністю. Жителі всіх міст України (Львів, Київ, Одеса, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Дніпро) мають можливість подивитися, замовити та купити бандаж для ліктя в нашому інтернет-магазині за ціною виробника.

Правила вибору

Щоб підібрати найбільш відповідну модель бандажа, перш за все, потрібна консультація лікаря, а також врахування наступних параметрів:

  • вірний розмір, щоб бандаж надійно фіксував ліктьовий суглоб;
  • довжина передпліччя (якщо вибір падає на шарнірний бандаж). Існують дитячі ортези, моделі для правої та лівої руки, а також універсальні;
  • матеріал (повинен бути натуральним, гіпоалергенним, зносостійким, добре зберігаючим форму, а також, щоб легко стирався);
  • еластичність;
  • види фіксуючих елементів, кріплень, які не повинні доставляти людині дискомфорт;
  • виробник.

Якщо вірно враховані усі складові правильного вибору, пристрій буде ефективно виконувати свою функцію і принесе бажане полегшення, а таклж гарний лікувальний або профілактичний результат. Придивиться до сучасного бандажу для ліктя, виставленого на віртуальних полках нашого магазину.

Торос-Груп – гарантії виробника

Всі наші моделі ортопедичних виробів грамотно сконструйовані. Вироби пропонуються в декількох розмірах і варіаціях. Вони зручні в експлуатації, служать довго й надійно, не викликають алергічних або інших небажаних реакцій з боку організму.

Ціни на вироби доступні, тому користуватися товарами можуть пацієнти з різними фінансовими можливостями. Всі замовлення виконуються швидко та якісно. Приймаються будь-які варіанти розрахунку: безготівковий, готівкою при отриманні, банківською карткою на нашому сайті. Ми організуємо оперативну доставку товарів кур'єром за адресою та перевізником Нова Пошта. Можливо забрати свій заказ самовивозом.

Звертайтесь!