Магазин:
+38 050 388 20 07
+38 068 302 78 82
Оптові продажі:
+38 044 495 71 68
+38 050 380 82 60
toros@toross.com.ua

Про компаніюКОМПАНІЯ «ТОРОС-ГРУП» - ВЕДУЧИЙ ВИРОБНИК ОРТОПЕДИЧНИХ ВИРОБІВ В УКРАЇНІ


                        Наші вироби є «мостом», що допомагає досягти позитивних результатів у профілактиці та лікуванні опорно-рухового апарату людини і допомагають відновитися після медичних оперативних втручань. Ми прислухаємося до всіх відгуками покупців і враховуємо їх при виготовленні продукції. Ми прагнемо зробити життя зручнішим для людей! Ми сподіваємося, що вироби, вироблені нами, приносять велику користь покупцям. І це дуже важливо для нас! Принципи, які ми використовуємо, дозволяють компанії йти і розвиватися в ногу з часом.                                                                     

            За 18 років виробництва ми накопичили достатній досвід в проектуванні і виготовленні ортопедичних виробів, розвиваємося, переймаємо передові технології, оновлюємо виробничі потужності.

         

           На нашому підприємстві впроваджена міжнародна система управління якістю ISO 13485, що підтверджує високу якість вироблених нами товарів медичного призначення.

             У 2015 році Компанія «Торос-Груп» отримала Сертифікат про відповідність технічної документації вимогам Директиви ЄС про виробах медичного призначення 93/42 / ЄЕС.

             У 2016 році Компанія «Торос-Груп» отримала Сертифікати про реєстрацію продукції торгових марок "Торос-Груп" і "Тіана" для країн Євросоюзу.                                               


                                                                                                                         


Ортопедичні пов'язки під торговою маркою «Торос-Груп» успішно реалізуються і приносять користь не тільки в Україні, але і в різних континентах світу:


В Євразії:

Азербайджан,

Казахстан,

Таджикистан,

Узбекистан


В Європі:

Німеччина,

Франція,

Італія,

Іспанія,

Великобританія,

Польща,

Словаччина

Сполучених Штатах Америки.


Компанія "Торос-Груп" зацікавлена в розширенні мережі продажів в інших країнах.

НАШИ ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВА В ДРУГИХ СТРАНАХ