Notice: Undefined index: category_id in /home/xbwomyke/public_html/torosgroup.com.ua/catalog/controller/product/product.php on line 449Notice: Undefined index: category_id in /home/xbwomyke/public_html/torosgroup.com.ua/catalog/controller/product/product.php on line 451Notice: Undefined index: category_id in /home/xbwomyke/public_html/torosgroup.com.ua/catalog/controller/product/product.php on line 453Notice: Undefined index: category_id in /home/xbwomyke/public_html/torosgroup.com.ua/catalog/controller/product/product.php on line 455 Автоматичний тонометр Longevita BP-102
Магазин:
+38 050 388 20 07
Оптові продажі:
+38 050 380 82 60
toros@toross.com.ua

Автоматичний тонометр Longevita BP-102

970.00 грн
  • Код продукту: Автоматический тонометр Longevita BP-102

Доставка

  • Самовивіз
  • Кур'єром за адресою
  • Новою Поштою

Оплата

  • При отриманні
  • Безготівковий розрахунок
  • Оплата картою на сайті
Опис

Модель тонометра Longevita BP-102 зі збільшеною плечовою манжетою - точний вимірювач артеріального тиску та пульсу з пам'яттю для двох користувачів, визначенням аритмії і розрахунком середнього результату.

Сучасна модель ергономічної форми з великим екраном, де відображуються чіткі символи: тиск, пульс, дата і час. Звуковой сигнал сповістить про початок, а також кінець вимірювання. Якщо при вимірюванні приладом буде діагностована аритмія, то на екрані з'явиться відповідний символ, при цьому на достовірності показань це не відіб'ється.
Перевага моделі Лонгевіта BP-102 полягає в його функціональності. Він запам'ятовує 120 останніх результатів тиску і пульсу по 60 для кожного користувача, при цьому фіксується дата і час процедури. При бажанні можна дізнатися середній результат, виходячи зі свідчень, що зберігаються в пам'яті - обчислюється тонометром автоматично.
Манжета на плече універсального розміру 22-40 см, що дозволяє її використовувати для всіх членів сім'ї - з худою і повною рукою.
З правого боку дисплея розташована кольорова шкала відповідності тиску нормативам ВООЗ по якій самостійно можна зрозуміти, чи знаходиться ваш показник АТ в зоні ризику.