Notice: Undefined index: category_id in /home/xbwomyke/public_html/torosgroup.com.ua/catalog/controller/product/product.php on line 449Notice: Undefined index: category_id in /home/xbwomyke/public_html/torosgroup.com.ua/catalog/controller/product/product.php on line 451Notice: Undefined index: category_id in /home/xbwomyke/public_html/torosgroup.com.ua/catalog/controller/product/product.php on line 453Notice: Undefined index: category_id in /home/xbwomyke/public_html/torosgroup.com.ua/catalog/controller/product/product.php on line 455 OSSENBERG Klassiker SOFT 220 DSKBL
Магазин:
+38 050 388 20 07
Оптові продажі:
+38 050 380 82 60
toros@toross.com.ua

Милиця підлокітна OSSENBERG Klassiker SOFT 220 DSKBL з м`якою ручкою, алюмінієва, синя

406.00 грн
  • Код продукту: OSSENBERG Klassiker SOFT 220 DSKBL

Доставка

  • Самовивіз
  • Кур'єром за адресою
  • Новою Поштою

Оплата

  • При отриманні
  • Безготівковий розрахунок
  • Оплата картою на сайті
Опис

Додаткова опора у вигляді підлокітн милиць OSSENBERG Klassiker SOFT 220 DSKBL необхідна в разі тимчасової або тривалої втрати можливостей для здійснення самостійного пересування.

В основі милиці лежить високоякісний алюміній, попередньо пройшов анодування. Дана процедура зробила її більш стійкою до впливу зовнішнього середовища і міцніше за порівняння з іншими виробами цієї ж групи. Милиця при цьому залишилася така ж легка і стала ще більш зручною в користуванні (вага милиці всього 600 грам).

Виріб також доповнений м'яким ергономічними рукояткою і підлокітник, виготовлені із зносостійкого пластика.

Ще однією особливістю милиці 220 DSKBL є наявність спеціального регулятора, Який дозволяє змінювати висоту від рукоятки до підлоги в діапазоні від 76-96см і Фіксувати її в 9 можливих позиціях за допомогою кнопкового фіксатора. У той час висота від рукоятки до підлокітника є статичною і незмінно становить 23см.

Для стійкості милиці на різних типах поверхонь, вона обладнана унікальним 16-міліметровими наконечником, в якому міститься великий відсоток каучуку і спеціальна металева вставка.

Перевагою даної моделі милиць від інших подібних є вбудований в задню стінку підлокітника світловідбивачі, що гарантує безпеку пересування в темний час доби.