Notice: Undefined index: category_id in /home/xbwomyke/public_html/torosgroup.com.ua/catalog/controller/product/product.php on line 449Notice: Undefined index: category_id in /home/xbwomyke/public_html/torosgroup.com.ua/catalog/controller/product/product.php on line 451Notice: Undefined index: category_id in /home/xbwomyke/public_html/torosgroup.com.ua/catalog/controller/product/product.php on line 453Notice: Undefined index: category_id in /home/xbwomyke/public_html/torosgroup.com.ua/catalog/controller/product/product.php on line 455 Соляна лампа SALTKEY CANDLE
Магазин:
+38 050 388 20 07
Оптові продажі:
+38 050 380 82 60
toros@toross.com.ua

Соляна лампа SALTKEY CANDLE

487.00 грн
  • Код продукту: Соляная лампа SALTKEY CANDLE

Доставка

  • Самовивіз
  • Кур'єром за адресою
  • Новою Поштою

Оплата

  • При отриманні
  • Безготівковий розрахунок
  • Оплата картою на сайті
Опис

Соляна лампа - це втілення іонізації повітря, яке надає повну стерильність атмосфери приміщення, в якому гине білкова структура мікробних тілець.

Соляна лампа включає в себе наступні корисні мінерали: 97,98% NaCl, 2,02% - Ca, Mg, K.

Представлена ​​нашою компанією соляна лампа складається з білої солі, 100% природних, кам'яних, крупнокрісталліческіх частинок, кориті мають лікувальні властивості. Сіль в холодному стані має здатність поглинати вологу з повітря, а при нагріванні виділяти її в атмосферу. Вона є природним джерелом здоров'я, яка запатентована і сертифікована на території України.

ЗАСТОСУВАННЯ СОЛЯНОЇ ЛАМПИ

Соляна лампа бездоганно і позитивно впливає на організм (здоров'я), як дорослої людини, так і дітей.

При нагріванні від електричної лампочки - сіль виділяє негативно заряджені іони, які нейтралізують негативний вплив бактерій і електронної техніки. Вона очищає організм від багатьох бактерій і супроводжує прискоренню одужання важко захворює хвороб.

Соляні лампи також запобігають вплив неприємних запахів, протидіють цвілі.

Соляні лампиі можуть служити декоративним дизайном у Вашому приміщенні, а також бути оздоровчим засобом при таких захворюваннях:

зниження імунітету

зниження життєвого тонусу

нервові розлади

головні болі

часті ГРЗ, ГРВІ

шкірні захворювання

бронхіальна астма

хронічний бронхіт

кашель у курця

псоріаз

цукровий діабет

захворювання щитовидної залози

ревматизм

алергії

отруєння

кров'яні захворювання