Notice: Undefined index: category_id in /home/xbwomyke/public_html/torosgroup.com.ua/catalog/controller/product/product.php on line 449Notice: Undefined index: category_id in /home/xbwomyke/public_html/torosgroup.com.ua/catalog/controller/product/product.php on line 451Notice: Undefined index: category_id in /home/xbwomyke/public_html/torosgroup.com.ua/catalog/controller/product/product.php on line 453Notice: Undefined index: category_id in /home/xbwomyke/public_html/torosgroup.com.ua/catalog/controller/product/product.php on line 455 ПАЛП Шанс 6,2 Ag
Магазин:
+38 050 388 20 07
Оптові продажі:
+38 050 380 82 60
toros@toross.com.ua

Аплікатор Шанс 6,2 Ag

376.00 грн
  • Код продукту: УАЛП Шанс 6,2 Ag

Доставка

  • Самовивіз
  • Кур'єром за адресою
  • Новою Поштою

Оплата

  • При отриманні
  • Безготівковий розрахунок
  • Оплата картою на сайті
Опис

Аплікатор "Шанс" це невеликий плоский аплікатор, який успішно застосовується пацієнтами різних вікових груп з метою зміцнення і збереження фізичного здоров'я. Високий лікувально-оздоровчий ефект обумовлений вираженими рефлекторно-механічними, гальвано-електричними і імунологічними властивостями апплікаторів Ляпко. В результаті їх використання нормалізується діяльність опорно-рухового апарату, нервової, серцево-судинної, лімфатичної, травної та ін. систем організму.

Завдяки аплікатору "Шанс" можно локально впливати на делікатні анатомічні зони, зокрема на шийний і поперековий відділи хребетного стовпа.

Аплікатор "Шанс" має три види виконання: з кроком голок 4,9, 5,8 і 6,2 мм.

Рекомендуємо дітям, пацієнтам з підвищеною чутливістю або малим шаром підшкірно-жирової клітковини використовувати аплікатори з густішим кроком (3,5-4,9мм). Дорослим з нормальною статурою - 5,8-6,2 мм. Людям з великим шаром підшкірно-жирової клітковини- 6,2-7,0 мм.

Аплікатор "Шанс" може використовуватися самостійно або з іншими ПАЛ на будь-які зони.

Тривалість сеансу, тобто час дії на шкіру аплікатора, визначає отримання бажаного ефекту:

  • для тонізації, знеболення при гострих сильних болях, для підвищення працездатності і артеріального тиску при гіпотонії - 7-10 хвилин;
  • для розслаблення, зняття тривалих хронічних болів, пониження артеріального тиску, снодійного ефекту - 15-30 хвилин.

Може застосовуватися для тривалого носіння в зонах найбільшого болю, в зонах найбільшого розташування біологічно активних точок. Його рекомендується носити під поясом, еластичним бинтом або зміцнюючою пов'язкою. Час носіння від 30 хвилин до 2-3х годин.

Відчуття при використанні аплікаторів мають бути комфортними і приємними!