Notice: Undefined index: category_id in /home/xbwomyke/public_html/torosgroup.com.ua/catalog/controller/product/product.php on line 449Notice: Undefined index: category_id in /home/xbwomyke/public_html/torosgroup.com.ua/catalog/controller/product/product.php on line 451Notice: Undefined index: category_id in /home/xbwomyke/public_html/torosgroup.com.ua/catalog/controller/product/product.php on line 453Notice: Undefined index: category_id in /home/xbwomyke/public_html/torosgroup.com.ua/catalog/controller/product/product.php on line 455 Тест-смужки Accu-Chek Performa
Магазин:
+38 050 388 20 07
Оптові продажі:
+38 050 380 82 60
toros@toross.com.ua

Тест-смужки Accu-Chek Performa (50 шт.)

350.00 грн
  • Код продукту: Тест-полоски Accu-Chek Performa

Доставка

  • Самовивіз
  • Кур'єром за адресою
  • Новою Поштою

Оплата

  • При отриманні
  • Безготівковий розрахунок
  • Оплата картою на сайті
Опис

Самоконтроль не припускав часте відвідування медичних установ і лабораторій. Для цього необхідний інструмент, який допомагав би в тому, чого не можна зробити «на око» - у вимірі рівня глюкози крові. Для вирішення цієї проблеми ми рекомендуємо Accu-Chek тест-смужки купити від компанії «Roche Diagnostics». Функціональний і практичний, він істотно спрощує процес самоконтролю, дозволяючи отримувати результати, по точності не поступаються лабораторним, в домашніх або робочих умовах.

Великою популярністю в нашій країні користується глюкометр і тест-смужки Accu-Chek Performa. Ця модель володіє широкими можливостями для обробки даних і здатна здійснювати контроль точності. У ній використовується нова технологія кодування з універсальним чорним чіпом, який не вимагає заміни з кожною новою упаковкою тест-смужок.

Перформа оснащена функцією запам'ятовування результатів, яка здатна зберігати в пам'яті 500 замірів. Accu-Chek тест-смужки купити варто також тим, хто шукає пристрій для вимірювання глюкози в крові з можливістю капілярного заповнення тесту-смужки. Багато хто віддає перевагу саме такі тест-смужки, оскільки вони забезпечують найбільш комфортну і безболісну процедуру забору крові. Вбудована в систему функція попередження про гіпоглекеміі миттєво проінформує про відхилення показників від норми.

Особлива конструкція тест-смужок Акку-Чек Перформа дозволяє виробляти високоточні виміри навіть з дуже маленькою краплею крові. Приладу достатньо 0,6 мкл крові для того щоб провести аналіз і вивести результати на дисплей.

Коректна робота глюкометра неможлива без точно відповідних тест-смужок. Деякі моделі підтримують тільки певні випробувальні смужки. Наприклад, для моделі Акку-Чек Перформа необхідно Accu-Chek тест-смужки купити, оскільки він розрахований на взаємодію саме з ними.